PRVNÍ LIGOVÉ UTKÁNÍ DUKLY PROTI TEPLICÍM

(29. 7. 2016)

ČARODĚJNICE NA LADRONCE

Stovky dětí se vystřídaly na našem hřišti umístěném v prostorách Pražského fotbalového svazu během tradičního pálení čarodějnic na pražské Ladronce. Mimo to se odehrálo několik opravdových soubojů dospělých v BILLIBALLU a znovu se tedy ukázalo, že tato zábava funguje napříč generacemi.

(30.4.2016)

ZAHÁJENÍ SEZONY PFS

Pátý ročník Bierfestu, jak zástupci Pražského fotbalového svazu nazývají tradiční zahájení sezony, proběhl v areálu SK Viktoria Štěrboholy a my byli premiérově při tom. Billiball si zahrál mimo jiné i bývalý ligový fotbalista a juniorský reprezentant Tomáš Pešír a s ním mnoho dalších zájemců, kteří prokázali slušné herní kvality.

(13.8.2015) Foto: Pavel Jiřík ml.

SOUKROMÁ AKCE - HAMR BRANÍK

Poslední červencový den jsme zpestřili soukromou akci firmy Novartis ve sportovním centru HAMR v Braníku. Na své si během Summer Games přišly zejména děti, ale ani dospělí se nakonec neostýchali předvést své dovednosti.

(31.7.2015)

ROZLUČKA PETRA ŠVANCARY

O posledním červnovém víkendu jsme společně s pětatřiceti tisíci dalšími fanoušky vyrazili do Brna Za Lužánky, kde probíhala velkolepá rozlučka s kariérou místního patriota Petra Švancary. Byl to celkově hukot a o billiball měli lidé zájem! Tři hodiny před zápasem jsme se prakticky nezastavili.

(29.6.2015)

VOTVÍRÁK 2015

Na tradiční zahajovací akci festivalové sezony jsme měli velký úspěch! Ve VIP stanu se kolem billiballu neustále někdo točil a novou hru vyzkoušelo určitě přes 100 lidí (přesná čísla neevidujeme). To je při průměrném času jedné hry v délce cca 15 minut slušný počin. Přece jen na Votvíráku byli lidé primárně za jiným cílem. Největší nával jsme zaznamenali v době bouřky - to byly naše mantinely obsety lidmi, kteří v jednu chvíli dokonce sborově fandili hráčům ze Slezska. Škoda jen, že zbarvení stanu a chybějící světlo zamezilo pořízení kvalitnější fotodokumentace...

(14.6.2015)

Dětský den v Křeslicích

Díky spolupráci s mateřskou školou Happy point Křeslička jsme se objevili na dětském dnu, kde si každý mohl vyzkoušet outdoorovou variantu billiballu. Dětí bylo kolem našeho hřiště neustále plno, však také za úspěšné kopy dostávaly odměnu!

(6.6.2015)

Souboj fotbalových legend:  Bílek vs. Šmicer

Hned tři zápasy si v billiballu vystřihly fotbalové legendy Michal Bílek s Vladimírem Šmicerem. Druhý jmenovaný je oficiální tváří naší hry a nenechal se po první výhře dlouho přemlouvat k dalšímu souboji. "Dáme odvetu?" zaznělo i podruhé po souboji plném špičkování. I napotřetí byl úspěšný "Šmíca"...

(26.5.2015)

Léto, zahrada, bazén a billiball!!!

S kobercem či bez, billiball najde místo (skoro) na každé zahradě. Nově máme k dispozici vytuněnou verzi mantinelů! :-)

(23.5.2015)

ukázka outdoorové verze 

Mantinely postavíme kdekoliv - stačí mít přírodní nebo umělý trávník s rovnou plochou o rozměru minimálně 7x4 metrů.

(13.5.2015)

První veřejná akce

První veřejná akce, kde jsme mohli představit Billiball - dětský turnaj Komáček pořádaný hokejbalovým klubem HBC Hostivař.

(25.4.2015)

sLAVNOSTNÍ VÝKOP 

Zátěžový test jsme si přichystali na soukromou oslavu narozenin! Billiball jednoznačně upoutal oslavence i všechny ostatní návštěvníky a první hra se zvrhnula v nevídanou exhibici. Později už byly k vidění i zajímavé "šťouchy" a souboje jednotlivců i dvojic! A zapojily se i dámy... Čili billiball je pro každého!

(10.4.2015)

První test

Ještě než proběhl slavnostní výkop, museli jsme billiball vyzkoušet sami. Už od začátku bylo jasné, že nepůjde o hru, kterou se naučíte za deset minut...

(8.4.2015)